Vilka är vi?

Bondtofte & Co arbetar vi först oc främst med sökmotorer men hjälper dig gärna med så gott som allt inom online marknadsföring.

Vi har ett brett spektrum erfarenhet inom alla typer av klickbaserad annonsering bl.a. Adwords, Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram och Bing. Dessutom kan vi hjälpa dig med användbarhet i form av t.ex. konverteringsoptimering och analys av trafik med hjälp av Google Analytics eller liknande analysprogram.

Behöver du hjälp? Klicka här för att kontakta oss.

Medarbejdere

henrik-bondtofte

Henrik Bondtofte

VD & Digital Rådgivare
E-post: henrik@bondtofte.dk
Mobil: 53619674

bjoern-larsen

Bjørn Kryger

Digital Rådgivare & Partner
E-post: bjoern@bondtofte.dk
Mobil: 53609674

Tobias Brandt

Digital Rådgivare
E-post: tobias@bondtofte.dk
Mobil: 53899674

Luciano Bellacci

Chef för SEM & Senior SEO

Specialistområden: PPC, Adwords och SEO
E-post: luciano@bondtofte.dk
Mobil: 21692710

frederik-baastrup

Frederik Baastrup

SEO-konsult

Specialistområden: Engagemang, UX och Grafik
E-post: frederik@bondtofte.dk
Mobil: 53899674

mik-andersen

Mik Andersen

SEO-konsult

Specialistområden: Teknik och linkbuilding
E-post: mik@bondtofte.dk
Mobil: 53899674

Thore Nissen

SEO-teknikker

Specialistområden: Utveckling och Data mining
E-post: thore@bondtofte.dk
Mobil: 53899674

Martin Taanquist

Ekonomi
E-post: bogholderi@bondtofte.dk
Mobil: 30494604